0,- Kč
registrace / přihlášení: Zůstat přihlášen(a)
   

Navíjecí zařízení pevné komplet s tyčí 3,7 - 5,4 m

Zařazení do kategorií

Navíjecí zařízení pevné komplet s tyčí 3,7 - 5,4 m
Běžná cena:9.628,- Kč s DPH
Cena v €:€ 410.75
Navíjecí zařízení určené pro navíjení krycích plachet bazénů a to zejména solárních a termoizolačních.

Číslo produktu: 6013054
Uvedení do prodeje: 14. 04. 2013

Dostupnost: 3-5 dní
Záruční doba: 24 měsíců
Sazba DPH: Základní (21%)

ks
Goods-container_add-to-cart

Popis

Obsahuje: nerez. stojny,teleskop. tyč,sadu pásků a příchytek pro upevnění solár. plachty,pojistku proti rozmotání

Kompletní navijákové sady obsahují: nerezové stojny, teleskopickou tyč, sadu pásků a příchytek pro upevnění solární plachty, pojistku proti rozmotání. Teleskopická tyč je vyrobena z eloxovaného hliníku a má po celé délce drážku pro jezdce k upevnění plachty. Navíjecí zařízení jsou vyráběna firmou Vágner a to v několika modifikacích, pevné, tj. pro pevnou instalaci pomocí hmoždinek, které jsou součástí, přenosné a mobilní (s kolečky). Tyto stojny jsou vyrobeny z leštěné nerezové oceli a plast. částí. Součástí dodávky je kompletní sada s příslušnými komponenty pro zajištění pevného napojení plachty, tkalounu a navíjecí tyče. Zařízení má také pojistku proti rozmotání navinuté krycí plachty.

Kompletní navijákové zařízení pevné s teleskopickou tyčí 3,7 - 5,4 m

Navíjecí zařízení (stojny) z nerezové oceli s teleskopickou tyčí, je doplněno balíčkem s upevňovacím materiálem pro připevnění plachty na tyč pomocí tkalounů a příchytek na plachtu. Dále je vybaveno pojistkou proti rozmotání navinuté plachty. Napevno se přidělává k podlaze.

Sada obsahuje: nerezové stojny, teleskopická tyč 3,7 - 5,4 m, sada pásků a příchytek pro upevnění plachty, pojistku proti rozmotání.

Snadná instalace celého zařízení, snadná manipulace, efektní design, při použití solární nebo tepelněizolační plachty velká úspora energie

Dotaz na zboží