0,- Kč
registrace / přihlášení: Zůstat přihlášen(a)
   

Dětské odstrkovadlo Henry + Hetty

Zařazení do kategorií

Dětské odstrkovadlo Henry + Hetty
Běžná cena:750,- Kč s DPH
Cena v €:€ 28.68
Odstrkovadlo a chodítko pro nejmenší děti


Výrobce: Casdon
Uvedení do prodeje: 07. 03. 2013

Dostupnost: 3-5 dní
Záruční doba: 24 měsíců
Sazba DPH: Základní (21%)

ks
Goods-container_add-to-cart

Popis

Variantu Henry nebo Hetty uveďte v objednávce. 

Přinášíme skvělé odstrkovadlo pro nejmenší děti od anglické společnosti Casdon. Henry pro chlapečky, Hetty pro děvčátka. Veselý desing, prvotřídní provedení, praktické řešení s možností aretace řízení. Úložný prostor pro potřeby malých cestovatelů. První jízda pro nejmenší chodící děti již od 12 měsíců věku - a úsměv vždy s sebou ! Henry pro chlapce a Hetty pro děvčata jsou víceúčelové výrobky, které vlastně rostou s dítětem. Zpočátku jej dítě používá jako odstrkovadlo pro usnadnění pohybu ještě ne zcela jistého chodce. Zároveň lze výrobek využít jako plnohodnotnou dětskou hračku. Tvar, připomínající kočárek či vozíček, láká děti ke hře po celý den. Výrobek je navíc vybaven velkým úložným prostorem pro nejmilejší věci našich nejmenších. Přední kolečka jsou natáčena do potřebného směru chytře tvarovaným volantem, který může být při tlačení použit jako pevné držadlo. Přední kolečka lze uzamknout do rovné pozice, aby tlačení nebo jízda byla pro dítě snazší.

Henry a Hetty jsou vhodné jak pro vnitřní, tak i pro venkovní prostředí.

ÚSMĚV JEDE VŽDY S NÁMI !

Odstrkovadlo je dodáváno ve dvou barevných provedeních se dvěma jmény:

HETTY je vyrobena v kombinaci černé a růžové barvy. Je tak prvotně určena pro děvčátka.Trvalý úsměv vozítka vyvolává za všech okolností dobrou náladu uživatele.

HENRY je v kombinaci černé a červené barvy. Barevné provedení a název předurčují Henryho pro chlapečky, ale samozřejmě záleží na výběru zákazníka.

Vhodně tvarované madlo umožní dítěti přidržovat se při pohybu a tak se cítit bezpečněji. Dvojice Hetty a Henry (H+H) nejsou jen pouhá odstrkovadla. Jsou to také hračky pro dětské potěšení.

Pod víkem, které zároveň slouží jako sedátko, je dostatečný úložný prostor pro velká dětská tajemství.

Tvar výrobku připomíná kočárek a tak lze vozík také tlačit nebo táhnout. Děti si užijí spoustu zábavy a nebudou se nikdy nudit.

Mezi předními kolečky je kolík, jehož zatlačením lze řízení přední osy uzamknout. Tak je možné zajistit, aby H+H jely vždycky rovně, když je potřeba.

Hetty a Henry jsou určeny pro vnitřní i venkovní použití. Děti s nimi rozvíjejí už od nízkého věku základní lidské dovednosti jako je smysl pro pohyb, rovnováhu a řízení dopravního prostředku.

Kvalitní výroba podporuje výborné zkušenosti zákazníků s dvojicí víceúčelových odstrkovadel HETTY a HENRY.

Osa řízení výrobků HENRY a HETTY se nechá uzamknout v rovné poloze. Stačí pouze zatlačit pojistku zámku do sloupku řízení a přední kolečka nelze natočit. Tím se zajistí vždy přímá jízda a pomůže to zejména při využití módu "CHŮZE", tedy pokud dítě stojí a přidržuje se volantu. Tak je zajištěno, že stále ještě ne zcela jistá chůze našich malých je bezpečnější a jednodušší.

Děti jsou tímto výrobkem fascinovány. Je na něm tolik věcí k prozkoumání a lze ho využít různým způsobem!

H+H má 2 módy použití: buď jako chodítko, kdy se dítě drží volantu a výrobek mu slouží jako opora, nebo jako odstrkovadlo, kdy dítě sedí na sedátku a pro pohyb se odráží nohama od země.

Technické parametry:

Pro věk dítěte:

 

Nosnost (kg):

 

Rozměry (cm):

 

Hmotnost (g):

 

 

 

 

Délka: Šířka: Výška:

 

 

od 12 měsíců

 

15

 

40 20,5 25,5

 

1.800

Galerie

Dotaz na zboží