0,- Kč
registrace / přihlášení: Zůstat přihlášen(a)
   

Odvlhčovač Amcor DSR10

Zařazení do kategorií

Odvlhčovač Amcor DSR10
Běžná cena:69.575,- Kč s DPH
Cena v €:€ 2660.6

Vestavný odvlhčovač 54 l za den, pro plochu hladiny bazénu 30 m2Výrobce: Amcor
Uvedení do prodeje: 24. 08. 2009

Dostupnost: Skladem
Záruční doba: 24 měsíců
Sazba DPH: Základní (21%)

ks
Goods-container_add-to-cart

Popis

Vestavný odvlhčovač Amocr DSR 10.

Tepelný výkon (kW)2,5
Příkon (kW)1
Automatické odmrazováníAno
Ventilátor2 rychlostní
Ventilátor m3/hod1400
Vývod kondenzátu (mm)D16
Rozměry VxŠxH (mm)450x675x660
Váha (kg)65
Barvaslonová kost
Napětí (V)230V
Sání/výtlakpředem/zadem
Prac. teplota min/max oC10/35
Pro plochu hladiny bazénu - orientačně (m2)30 m2
Odvlhčení v l/den54 litrů

 

 

 

Specifikace

Odvlhčovače typu DSR jsou robustní stroje určené pro instalaci mimo interiér. Jsou vhodné všude tam, kde je zapotřebí zařízení s vysokým výkonem a je možnost jeho umístění do prostor mimo místnost, kterou chceme odvlhčit. Věšchny typy zařízení DSR mají externí regulátor vlhkosti s nízkonapěťovým napájením. Je to malá krabička, která se instaluje na zeď na vytipovaném místě. Odvlhčovače DSR se pro svùj mimořádný výkon a příznivou cenu výborně hodí do prùmyslových prostor.

Použití

Odvlhčovače Amcor jsou nezbytné pro vnitřní bazény, u nichž není zřízena vzduchotechnika. Odstraňují ze vzduchu vlhkost, zamezují kondenzaci páry na oknech a stěnách a odstraňují tak příčinu vzniku plísní. Odvlhčovače Amcor lze využít všude, kde vznikají problémy se zvýšenou vlhkostí vzduchu - v bazénech, v rehabilitačních či telekomunikačních centrech, restauracích, kadeřnických salonech, prádelnách, výrobnách těstovin, kuchyních apod. Odvlhčovače jsou vybaveny prachovými filtry a zároveň s odvlhčením zlepšují čistotu vzduchu.

Popis

Odvlhčovače jsou vyrobeny z kvalitního nekorodujícího materiálu. Jsou konstruovány tak, že vzdušnou vlhkost odstraňují na principu tepelného čerpadla. Při vhodném použití udrží vlhkost vzduchu v rozmezí 20-80 %. Součástí výbavy odvlhčovačů Amcor je automatické odmrazování. Vzhledem k jednoduché instalaci a snadné údržbě lze odvlhčovače Amcor použít jak ve starších, tak i v nově budovaných prostorách.

Galerie

Ke stažení

     Mime-pdf Odvlhčovač Amcor DSR

Dotaz na zboží

 
 
 
 
 

Kolik je dvakrát tři?