0,- Kč
registrace / přihlášení: Zůstat přihlášen(a)
   

Odvlhčovač Amcor D850 Elektron

Zařazení do kategorií

Odvlhčovač Amcor D850 Elektron
Běžná cena:66.550,- Kč s DPH
Cena v €:€ 2544.92

Odvlhčovač na podlahu nebo na zeď 60 l za den, pro plochu hladiny bazénu 33 m2Výrobce: Amcor
Uvedení do prodeje: 24. 11. 2010

Dostupnost: Skladem
Záruční doba: 24 měsíců
Sazba DPH: Základní (21%)

ks
Goods-container_add-to-cart

Popis

Odvlhčovač Amocr D850 Elektron.

Tepelný výkon (kW)2,1
Příkon (kW)0,85
Automatické odmrazováníAno
Ventilátor2 rychlostní
Ventilátor m3/hod500
Vývod kondenzátu (mm)D13
Rozměry VxŠxH (mm)750x660x345
Váha (kg)38
Barvabílá
Napětí (V)230V
Sání/výtlakpředem/horem
Prac. teplota min/max oC10/35
Pro plochu hladiny bazénu - orientačně (m2)33 m2
Odvlhčení v l/den60 litrů

 

 

 

Specifikace

Odvlhčovač D 850 Elektron je moderní zařízení, které vás okamžitě osloví nejen vzhledem, ale i skvělými parametry. Je určeno pro postavení na podlahu i k zavěšení na zeď. Odvlhčovač je vybaven digitálním nastavením požadované vlhkosti s digitálním zobrazením skutečné vlhkosti a dvourychlostním ventilátorem. Lamely, kterými proudí odvlhčený vzduch, jsou směrovatelné. Přístroj je vybaven indikátorem el. napájení. Pro svůj příjemný vzhled se hodí i do nejluxusnějšího prostředí.

Použití

Odvlhčovače Amcor jsou nezbytné pro vnitřní bazény, u nichž není zřízena vzduchotechnika. Odstraňují ze vzduchu vlhkost, zamezují kondenzaci páry na oknech a stěnách a odstraňují tak příčinu vzniku plísní. Odvlhčovače Amcor lze využít všude, kde vznikají problémy se zvýšenou vlhkostí vzduchu - v bazénech, v rehabilitačních či telekomunikačních centrech, restauracích, kadeřnických salonech, prádelnách, výrobnách těstovin, kuchyních apod. Odvlhčovače jsou vybaveny prachovými filtry a zároveň s odvlhčením zlepšují čistotu vzduchu.

Popis

Odvlhčovače jsou vyrobeny z kvalitního nekorodujícího materiálu. Jsou konstruovány tak, že vzdušnou vlhkost odstraňují na principu tepelného čerpadla. Při vhodném použití udrží vlhkost vzduchu v rozmezí 20-80 %. Součástí výbavy odvlhčovačů Amcor je automatické odmrazování. Vzhledem k jednoduché instalaci a snadné údržbě lze odvlhčovače Amcor použít jak ve starších, tak i v nově budovaných prostorách.

Galerie

Dotaz na zboží

 
 
 
 
 

Kolik je dvakrát tři?