0,- Kč
registrace / přihlášení: Zůstat přihlášen(a)
   

Navíjecí zařízení pevné komplet s tyčí 3,7 - 5,4 m

Zařazení do kategorií

Navíjecí zařízení pevné komplet s tyčí 3,7 - 5,4 m
Běžná cena:9.628,- Kč s DPH
Cena v €:€ 368.18
Navíjecí zařízení určené pro navíjení krycích plachet bazénů a to zejména solárních a termoizolačních.

Číslo produktu: 6013054
Uvedení do prodeje: 14. 04. 2013

Dostupnost: 3-5 dní
Záruční doba: 24 měsíců
Sazba DPH: Základní (21%)

ks
Goods-container_add-to-cart

Popis

Obsahuje: nerez. stojny,teleskop. tyč,sadu pásků a příchytek pro upevnění solár. plachty,pojistku proti rozmotání

Kompletní navijákové sady obsahují: nerezové stojny, teleskopickou tyč, sadu pásků a příchytek pro upevnění solární plachty, pojistku proti rozmotání. Teleskopická tyč je vyrobena z eloxovaného hliníku a má po celé délce drážku pro jezdce k upevnění plachty. Navíjecí zařízení jsou vyráběna firmou Vágner a to v několika modifikacích, pevné, tj. pro pevnou instalaci pomocí hmoždinek, které jsou součástí, přenosné a mobilní (s kolečky). Tyto stojny jsou vyrobeny z leštěné nerezové oceli a plast. částí. Součástí dodávky je kompletní sada s příslušnými komponenty pro zajištění pevného napojení plachty, tkalounu a navíjecí tyče. Zařízení má také pojistku proti rozmotání navinuté krycí plachty.

Kompletní navijákové zařízení pevné s teleskopickou tyčí 3,7 - 5,4 m

Navíjecí zařízení (stojny) z nerezové oceli s teleskopickou tyčí, je doplněno balíčkem s upevňovacím materiálem pro připevnění plachty na tyč pomocí tkalounů a příchytek na plachtu. Dále je vybaveno pojistkou proti rozmotání navinuté plachty. Napevno se přidělává k podlaze.

Sada obsahuje: nerezové stojny, teleskopická tyč 3,7 - 5,4 m, sada pásků a příchytek pro upevnění plachty, pojistku proti rozmotání.

Snadná instalace celého zařízení, snadná manipulace, efektní design, při použití solární nebo tepelněizolační plachty velká úspora energie

Dotaz na zboží

 
 
 
 
 

Kolik je dvakrát tři?