0,- Kč
registrace / přihlášení: Zůstat přihlášen(a)
   

Blue Star tablety 1kg, 200g

Zařazení do kategorií

Blue Star tablety 1kg, 200g
Běžná cena:667,- Kč s DPH
Cena v €:€ 25.51

Kombinované tablety velké na bázi kyslíku se s algicidní složkou proti řasám.Výrobce: Chemoform
Číslo produktu: 911280100
Uvedení do prodeje: 02. 03. 2004

Dostupnost: Skladem
Sazba DPH: Základní (21%)

ks
Goods-container_add-to-cart

Popis

Alternativní prostředek k chlórovým multifunkčním tabletám. Kombinace desinfekce a algicidu - 200 g tableta se skládá z 2/3 aktivního kyslíku a 1/3 algicidu (modré jádro).

Dezinfekce pomocí aktivního kyslíku a mikrobicidu má podobné účinky jako chlor (prudká oxidace), ale jeho použití je bez zápachu a dráždění sliznic. Vhodné použití je ve vířivých bazénech, vnitřních nebo venkovních bazénech a hlavně tam, kde je použití chloru nepříjemné či nežádoucí. Hodnota kyslíku by měla být 3 – 8 mg/l. Tato hodnota se kontroluje pomocí testovače viz. příslušenství/testovací soupravy.

Voda – a bazénová voda zvlášť, je neustále vystavována vlivům životního prostředí. Díky těmto vlivům v bazénu vznikají plísně, bakterie a zárodky řas, které jsou částečně škodlivé a tudíž nežádoucí. Neošetření vody může vést k zanesení bazénu řasami.Široká škála dezinfekčních prostředků z naší výroby nabízí chlórovou i bezchlórovou dezinfekci, která díky své vysoké účinnosti garantuje veškeré nároky na hygienu a kvalitu vody ve Vašem bazénu.


Použití: Upravte pH vody na hodnotu 7,0 - 7,4. Úvodní dávka: 2 tablety na 30 m3 vody týdně. Následné dávkování: 1 tableta na každých 30 m3 vody týdně. V případě silného využívání bazénu můžeme dávku zvyšovat tak, aby hodnota obsahu kyslíku ve vodě dosahovala hodnoty 5 - 8 mg/l. Tabletu vkládejte do plováku nebo skimmeru.

Související zboží

Dotaz na zboží

 
 
 
 
 

Kolik je dvakrát tři?