0,- Kč
registrace / přihlášení: Zůstat přihlášen(a)
   

Bazénový ponorný alarm Astral Comfort

Zařazení do kategorií

Bazénový ponorný alarm Astral Comfort
Běžná cena:50.517,- Kč s DPH
Cena v €:€ 1931.83

Bazénový elektronický alarm - hlídá hladinu bazénu, při pádu osoby či zvířete do vody spustí alarm. Napájení baterie + solární panel, dálkové ovládání, teplotní čidlo, pH sonda.Výrobce: Astralpool
Číslo produktu: 37060
Uvedení do prodeje: 24. 08. 2009

Dostupnost: Na objednávku
Záruční doba: 24 měsíců
Sazba DPH: Základní (21%)

ks
Goods-container_add-to-cart

Popis

Elektronický bezpečnostní alarm při pádu dětí do bazénu zvyšuje zabezpečení v soukromých bazénech, aniž by však zbavoval dospělé osoby zodpovědnosti při hlídání dětí.

Nabízíme 3 modely: Basic, Sun a Comfort. Zařízení lze napojit na dálkové ovládání Domotic. V případě pádu jakéhokoli předmětu nebo osoby do bazénu, detektor Aquasensor zaznamená vodní vlnu a vydá signál ke spuštění sirény alarmu. Zařízení splňuje přísnou francouzskou normu NF P90-370/A1. Alarm se upevní na hranu bazénu. Jeho pěkný design nijak nanarušuje vzhled bazénu.

Model Comfort: je ponorný alarm, který poskytuje uživateli bezpečnostní informace i informace o základních parametrech bazénové vody. Napájen je litiovými bateriemi a současně i solárním panelem, který zaroveň baterie dobíjí. Umístí se na hranu bazénu, je vybaven integrovanou sirénou, teplotním čidlem a sondou pH. Kompletní informace (bezpečnost bazénu, teplota vody a pH vody) se přenášejí radiovým signálem do dálkového ovládání Domotic alarmu Comfort, které má dospělá osoba neustále v dosahu.

Bazénový ponorný alarm Comfort:
  • Umístění na hranu bazénu (vždy doprostřed nejdelší strany bazénu)
  • Napájení litiovými bateriemi a současně i solární panelem, který zároveň baterie dobíjí
  • Vybaven integrovanou sirénou, teplotním čidlem a sondou pH
  • Poskytuje kompletní informace o bezpečnosti a základních parametrech bazénové vody (bezpečnost bazénu, teplota vody a hodnota pH vody) – tyto informace se přenášejí radiovým signálem do dálkového ovládání Domotic Comfort
  • Víceúčelové dálkové ovládání Domotic Comfort součástí balení
  • Pro bazén o max. velikosti 10x5m
  • Max. dosah senzoru 7m

Dotaz na zboží

 
 
 
 
 

Kolik je dvakrát tři?