0,- Kč
registrace / přihlášení: Zůstat přihlášen(a)
   

Automatický bazénový čistící robot Dolphin 2002 Plus + set bazénové chemie

Zařazení do kategorií

Automatický bazénový čistící robot Dolphin 2002 Plus + set bazénové chemie
Běžná cena:42.350,- Kč s DPH
Cena v €:€ 1619.5

Automatický robot pro čištění dna a stěn rodinných bazénů s dálkovým ovladačem,  zdarma set bazénové chemie zdarmaVýrobce: Maytronics
Číslo produktu: D2002
Uvedení do prodeje: 24. 08. 2009

Dostupnost: Skladem
Záruční doba: 24 měsíců
Sazba DPH: Základní (21%)

ks
Goods-container_add-to-cart

Popis

Čistící robot s dálkovým ovládáním do 12 m délky bazénu.Automatický program.

Automatický vysavač dna a stěn bazénu DOLPHIN 2002 je určen pro bazény o velikosti do 12 m. Dolphin automaticky setře, vyčistí a podtlakově přefiltruje nečistoty ve Vašem bazénu. Vysoce výkonný jemný filtr o ploše 0,775 m2 a filtrační schopnosti 50 mm přefiltruje 18 m3/h vody. Tímto zařízením odstraníte nečistoty ze dna a stěn bazénu, což se projeví na kvalitě vody a na nižší spotřebě chemikálií, zvláště chlóru. Dolphin má zabudovaný mikroprocesor se samoprogramovací schopností, což mu po krátkém "osahání´" bazénu umožní zvolit takový čistící cyklus, který bude nejvhodnější pro tvar a velikost Vašeho bazénu. Vyčistí nejen rovné plochy, ale také stěny až nad úrověň hladiny. Zařízení je absolutně nenáročné na obsluhu a údržbu. Po vložení do bazénu následném zapnutí se o něj nemusíte starat, neboť se po ukončení čistícího cyklu sám vypne. Pro bazény s hladkým povrchem je možno k vysavači dokoupit speciální kartáče Wonder Brush.

1. Automatické čištění - v automatickém režimu čištění si Dolphin po krátkém zmapování bazénu sám zvolí takový čistící cyklus, který bude nejvhodnější pro tvar a velikost Vašeho bazénu.

2. Čištění pomocí dálkového ovládání - dálkové ovládání umožňuje rychlé vyčištění problematických míst bazénu, kde se vyskytuje větší množství nečistot.

Vysavač můžete řídit bezdrátovým dálkovým ovládáním, pomocí kterého si jednoduše vyčistíte bazén.. Pomocí dálkového ovládání můžete přednastavit : dobu čistícího cyklu, čištění dna a stěn bazénu nebo pouze dna, přibližný tvar a velikost bazénu.

Součástí balení je vozík.

Zdarma set bazénové chemie.

Galerie

Ke stažení

     Mime-pdf Dolphin 2002 produktový list

Dotaz na zboží

 
 
 
 
 

Kolik je dvakrát tři?