0,- Kč
registrace / přihlášení: Zůstat přihlášen(a)
   

Algicid - Alba Super tekutý 25 l

Zařazení do kategorií

Algicid - Alba Super tekutý 25 l
Běžná cena:4.524,- Kč s DPH
Cena v €:€ 173

Tekutý, bezchlorový přípravek zabraňující tvorbě řas, absolutně nepěnivý, vhodný pro použití v bazénech s protiproudy a ve vířivých vanách, pH neutrální, bez chuti a bez zápachu, odolný vysokým teplotách a přímému slunečnímu záření. POUZE OSOBNÍ ODBĚRVýrobce: Chemoform
Číslo produktu: 91125250T
Uvedení do prodeje: 15. 04. 2005

Dostupnost: Skladem
Sazba DPH: Základní (21%)

ks
Goods-container_add-to-cart

Popis

Nejvhodnější prostředek pro měřící a regulační techniku, absolutně nepěnivý, vhodný pro použití v bazénech s protiproudy a ve vířivých vanách, pH neutrální, bez chuti a bez zápachu, odolný vysokým teplotách a přímému slunečnímu záření.

Použití:

Nastavte hodnotu pH na 7,0 - 7,4. Po základním vyčištění bazénu (především hran a spár) nastříkejte na tyto plochy jednoprocentní roztok Alba® Super.

Dávkování:

První dávkování:100 ml pro 10 m3 bazénové vody.
Průběžné dávkování: Každých 14 dní 80 ml na 10 m3 vody. Přípravek vždy vlévejte pomalu podél stěn bazénu. Při extrémních povětrnostních podmínkách (vysokých teplotách nebo prudkých deštích), nebo nadměrném využívání bazénu je nutno dávkování zvýšit.
Jednorázové dávkování: 500 ml pro 10 m3 vody. Odměřenou dávku přípravku Alba® Super nejprve rozmíchejte s vodou ve vhodné nádobě a poté jej opatrně nalijte podél okraje do bazénu.

Dotaz na zboží

 
 
 
 
 

Kolik je dvakrát tři?